maj6

Kolorowanki z samochodami

dodano: 6 maja 2012 przez kolorowanki


Kolorowanki samochody

Chłopcy często pasjonują się motoryzacją już od najmłodszych lat. Kolekcjonują samochodziki, wycinają z gazet zdjęcia ulubionych marek oraz modeli samochodów, oglądają w telewizji wyścigi samochodowe. Do tego zainteresowania można też włączyć kolorowanki z samochodami, które własnoręcznie pomalowane przez dziecko wywołają w nim dumę i radość z wykonanego zadania. Taką kolorowankę możemy później powiesić na ścianie w pokoju dziecka, co dodatkowo sprawi mu wiele radości. Jeżli takie kolorowanie będzie kontynuowane, wówczas w pokoju może pojawić się duża kolekcja i możliwość do pochwalenia się przed rówieśnikami oraz rodziną owocami swojej pracy.

Nie musimy kupować kolorowanki w sklepach czy kioskach, możemy je poprostu wydrukować ze stron internetowych. Wspólne szukanie kolorowanek z dzieckiem, może również stanowić ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu. Jego owocem będą poźniej wydrukowane kolorowanki, które dziecko samo wybrało i nie są one narzucone i nie dokońca odpowiadające dziecku.

Zabierajmy się więc do pracy, a raczej zabawy! Spędzajmy z dzieckiem jak najwięcej czasu, na pewno maluch to doceni, bez wględu czy przeglądamy z nim strony internetowe, czy towarzyszymy przy jego malowaniu.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
kolorowankidodruku 21 czerwca 2012 kolorowankidodruku napisała:

Fajny wpis oraz dobre linki :-)